O inwestycji

O inwestycji

Norblina House to nowoczesne, eleganckie osiedle domków jednorodzinnych oraz mieszkań  zlokalizowane zarówno w spokojnej dzielnicy, blisko lasu i terenów rekreacyjnych jak i bdb skomunikowane do centrum w 4 minuty. Blisko wszystko co potrzebujesz  sklepy , szkoła i przedszkole.

Apartamenty zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i komforcie przy współpracy z architektem wnętrz, który na spotkaniu doradzi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Spełnij swoje marzenie i zrób pierwszy krok do wymarzonego mieszkania 2 pokojowe od 41 m, 3 pokoje od 49 m praz domy ok 106 m/kw z garażem 

Mieszkania 2 pokojowe od 41 m z ogródkiem , 3 pokojowe 49 m z balkonem i dodatkową powierzchnia na poddaszu do indywidualnej aranżacji w cenie od 240 tys zł

Domy na parterze salon z kuchnią otwarty na słoneczny, zielony ogródek pozwalający na relaks i zabawę w gronie najbliższych, idealny dla posiadaczy zwierzaków.

Na  piętrze  3 pokoje i łazienka,  do aranżacji jako pokoje dla dzieci, gabinet. Na otwartym przestronnym poddaszu to już pole dla Twojej wyobraźni.

Spełnij swoje marzenie i zrób pierwszy krok do wymarzonego domu!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, to będzie najlepszy wybór!